Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.05.2020
JAK ZVÝŠIT ÚČINNOST ROUŠKY A SNÍŽIT RIZIKO INFEKCÍ
Věda prokázala, že mikrobiologický svět je mnohem rozmanitější a funguje podle jeho vlastních zákonů. Jednou z nejdůležitějších vlastností je to, že m... číst celé
21.12.2019
Pohled na hygienu životního prostředí moderního člověka
Svět kolem nás se dynamicky modernizuje, využíváme principy nejnovějších technologií. Jedna z oblastí, ve které však zůstáváme v duchu přelomu 19. a 2... číst celé
19.12.2019
Použití systému PČHS při čištění domácnosti
Úvod Dobré odpoledne. Tady doktor MYVALIN.Dnes se budeme bavit o tom, jaké produkty PČHS budeme používat v domácnosti. Nezáleží na tom, kde bydlíte,... číst celé
Zobrazit všechny novinky

                                             

VĚDA  A  MYVALIN

  • MYVALIN spolupracuje od roku 2019 s Fakultou biomedicínského inženýrství ČVUT.
  • Testování výrobků (dezinfekční a čistící prostředky) probíhá také na Fakultě životního prostředí ÚJEP v Ústí nad Labem.
  • Zahajujeme spolupráci na zajímavých projektech v rámci EU.     

 

    Hygiena budoucnosti na TV Natura

Originál tady: https://www.tvnatura.cz/archiv/video/3968-prirodni-cesta-ke-zdravi-na-mikrobiologicke-urovni 

 

      MYVALIN - VYRÁBÍME HYGIENU

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. JAK ZVÝŠIT ÚČINNOST ROUŠKY A SNÍŽIT RIZIKO INFEKCÍ
JAK ZVÝŠIT ÚČINNOST ROUŠKY A SNÍŽIT RIZIKO INFEKCÍ
18.05.2020

Věda prokázala, že mikrobiologický svět je mnohem rozmanitější a funguje podle jeho vlastních zákonů. Jednou z nejdůležitějších vlastností je to, že mikrobiologický svět je stejné konkurenční prostředí jako lidská civilizace. Mikroby, bakterie, viry a další mikroorganismy SOUTĚŽÍ mezi sebou o životní prostor. Využívejme to v zájmu naší bezpečnosti!

Probiotické produkty MYVALIN obsahují probiotické kultury. Po umytí rukou Probiotickým mýdlem se probiotické fermenty naplní povrch rukou a bojují o svůj životní prostor a nepouštěj konkurenty, chrání svůj prostor, tj. vytěsňují jiné mikroorganismy. Po mytí rukou, pro zlepšení účinku, je nutné ošetřit ruce ochranným krémem. Krém vytváří na povrchu kůže probiotický ochranný film, který umožňuje pokožce dýchat a zůstat svěží. Totéž se stane, když zavlažujeme povrch obličeje, hlavy, vlasů Probiotickým ochranným sprejem. Kolonie se dostane na kůži, roste, získává sílu a nesnáší konkurenty. Produkty si můžete prohlédnout tady https://www.myvalin.cz/Osobni-pece-c2_0_1.htm.

Nezapomeňte na povrchové čištění vašeho domova nebo povrchů v práci. Povrch je nutné pravidelně ošetřovat probiotiky. Může to být jednoduché vytírání podlah a utírání nábytku (https://www.myvalin.cz/Cistici-prostredky-c3_0_1.htm).

Kromě toho je velmi efektivní zavlažovat vzdušný prostor pomocí ultrazvukového rozprašovače (https://www.myvalin.cz/Ultrazvukove-rozprasovace-c6_0_1.htm).

Všechna tato opatření pomohou snížit riziko infekce.

Hlavní věc, kterou si pamatujte, ŽÁDNÉ PRODUKTY na světě nemůžou zabránit přímému přenosu viru z člověka na člověka fyzickým kontaktem.

Můžeme se však soustředit na nepřímý přenos přes ruce, povrchy atd.

POUŽITÍ ROUŠKY

Dnešní situace vyžaduje neustálé používání roušek. Doporučujeme ošetřit vnitřní povrch roušky Probiotickým ochranným sprejem. Stačí zavlažovat vnitřek roušky a nechat probiotické fermenty kolonizovat povrch. Budou se pak snažit zabránit proniknutí konkurentů. Nechte je udělat naši práci za nás! Využijte sílu přírody a chraňte své tělo.

Připomenutí: produkty MYVALIN nejsou léky! Používáme pouze zákony přírody.

JAK SNÍŽIT RIZIKO INFEKCE

Ze zkušeností zemí, které se jako první setkaly s koronavirem, lze usoudit, že jenom dezinfekce rukou nestačí. Je nutná komplexní a systémová ochrana: probiotické čištění, mytí rukou probiotickým mýdlem, čištění vzduchu pomocí probiotik. Pouze s komplexní a systémovou probiotickou ochranou vašeho prostředí můžete očekávat, že riziko infekce bude minimální.

PROBIOTIKA ZASTAVÍ KORONAVIR

Pokud budete jednat rychle, předjedete koronavir, který se k vám již blíží. Krátce vám řekneme o tomto novém typu virové infekce a rychle poskytneme praktické rady o tom, jak zaručit ochranu proti viru pomocí užitečných mikrobů - probiotik. A musíte se probiotikami chránit: svůj organismus a svůj domov.

KORONAVIR A JEHO SYMPTOMY

V Číně pojmenovali příčinu ohnisek virové pneumonie ve městě Wu-chan, na východě od centrální části země. Příčinou byl nový typ koronaviru.

Koronavir (lat. Coronaviridae) - rodina virů, které infikují lidi, kočky, ptáky, psy, skot a prasata. Tento vir byl poprvé objeven v roce 1965. Svůj název získal díky klkům na skořápce, které se ve tvaru podobají sluneční koroně během zatmění. Koronavir ohrožuje osobu těžkými respiračními onemocněními podobnými pneumonii. Infekce se šíří vzdušnou cestou.

Symptomy koronaviru jsou podobné obvyklé chřipce: horečka, kašel, dušnost, celková nevolnost, průjem. Při těžkém onemocnění může dojít k zástavě dýchání. V případě onemocnění horních dýchacích cest inkubační doba může být 2-3 dny. Onemocnění začíná akutně a ve většině případů pokračuje mírnou intoxikací a příznaky poškození horních dýchacích cest. Hlavním příznakem je často rinitida (rýma) se silným serózním výtokem. V některých případech infekce prochází s poškozením dolních dýchacích cest a je charakterizována rozvojem pneumonie, která je nejzávažnější u malých dětí. Někdy je zaznamenán projev akutní gastroenteritidy (bolesti břicha).

PROBIOTICKÁ OCHRANA

Před nástupem příznaků onemocnění:

Hlavním cílem prevence koronaviru je zabránit šíření (rozmnožování) viru ve vaší domácnosti. Je také nutné mít individuální ochranu pro vaše dýchací receptory - nos a ústa.

1. Každý den omývejte podlahy a povrchy vodou s přídavkem probiotik. Může být použit produkt Probiotický univerzální čistič na podlahy a jiné omyvatelné povrchy  nebo Probiotický čistič podlah 

2. Každé 3 hodiny použijte Ultrazvukový rozprašovač synbiotik MYVALIN Home & Office k nasycení místnosti užitečnými mikroby

3. Pravidelně si umývejte ruce Probiotickým tekutým mýdlem. Zbytkový prodloužený účinek přítomnosti živých probiotik na ruce vyloučí růst infekce a vyloučí přenos koronaviru.

4. Pokaždé, když odcházíte z domu, musíte provést ošetření užitečnými probiotiky obličeje, nosu a úst pomocí produktu Probiotický ochranný sprej

Při prvních příznacích onemocnění:

Hlavním cílem léčby koronaviru je (bohužel!) jenom boj proti důsledkům. Budeme se snažit eliminovat účinky infekce na tělo, to znamená, že se snažíme eliminovat průjem, lapání po dechu, rýmu, vysokou horečku. S virem nemůžeme nic udělat. Účinná antivirová léčiva pro ničení koronaviru neexistují. Používání antibiotik je silně odrazováno, je zbytečné a škodlivé. Hlavními opatřeními k potlačení infekce koronaviru jsou opatření k přerušení růstu buněk, které koronavir používá.

Společně můžeme inhibovat mikrobiální infekci (v podstatě růst mikrobiální komunity tohoto druhu) pomocí metod inhibice mikrobiálního procesu biologickou nadvládou probiotik, což bude účinný způsob jak zastavit koronaviry.

MIKROBIÁLNÍ HYGIENA. BIOLOGICKÉ ŘEŠENÍ INFEKČNÍCH PROBLÉMŮ

Mikrobiální korekce mikrobioty. Vědecký svět věří, že mikroby jsou důležité nejen pro studium zdravotního stavu. Nyní jsou vědci přesvědčeni, že mikroby jsou důležité pro léčbu nemocí. Jak mohou mikroby ovlivnit lidské zdraví? Jak se mikroby podílejí na onemocnění lidí? To jsou hlavní otázky, které převádějí nové mikrobiální objevy do praktické roviny. S objevem mikrobiálních možnosti k opravě mikrobioty má lidstvo dobrou perspektivu. Pokud vědci najdou udržitelný způsob, jak napravit poškozenou lidskou mikrobiotu do normálního stavu, budou v budoucnu schopni řešit problémy související s lidským zdravím za pomoci mikrobů.

Pokud vám záleží na vašem zdraví, bude tento článek pro vás užitečný. Mluvíme o mikrobiální terapii - technologii pro obnovení zdraví pomocí živých mikrobů jako hygienických pracovníků, technologii, která zlepšuje zdravotní péči.

Metoda mikrobiální terapie je založena na zvláštnosti chování mikrobiálních komunit v přírodě: jeden typ mikrobů může zpomalit růst ostatních mikrobů. Úkolem je pouze přijít s pohodlným způsobem, jak spravovat tyto mikrobiální komunity.

   Mikroby obklopují člověka a ovlivňují zdraví

METODA MIKROBIÁLNÍ TERAPIE

Metoda mikrobiální terapie vám umožní získat výsledek bez dalšího příjmu tradičních léčiv. To by mělo být především v zájmu lidí, kteří vedou zdravý životní styl, mělo by to rozšířit jejich možnosti. Představujeme vám medicínu bez léků.

Při obnově zdraví nedochází k chemickým reakcím, nedochází k tvorbě nových chemických sloučenin a nenastává inhibice živých mikrobů, které tvoří člověka. Praktická implementace metody mikrobiální terapie se projevila po dvou objevech. Jedná se o tyto objevy:

1. Lidé jsou obklopeni neviditelným oblakem mikrobů (2015). Skutečnost stálé přítomnosti mikrobiálního oblaku kolem člověka byla zaznamenána po testování v období 2011-2013.

2. Objev praktických metod korekce mikrobiálního oblaku (2018). Praktická možnost korekce mikrobiálního oblaku pomocí mikrobiálních čističů byla testována v široké škále období 2009–2018.

Tyto dva objevy poskytují vyhlídky na léčbu mnoha mikrobiálních potíží, které přímo ovlivňují lidské zdraví. Objevuje se nová věda PROBIOTIKA jako obnova biocenózy.

Metoda mikrobiální terapie:pokud lze infekční zásah do lidského zdraví považovat za porušení vnější mikrobioty, lze jakékoli porušení vnější mikrobioty opravit pomocí prospěšných mikroorganismů.

K udržení zdravého životního stylu musí člověk kolem sebe vytvořit atmosféru plnou užitečných přírodních mikrobů, jejichž společným názvem jsou probiotika. Dovolte nám připomenout, že mikrobiota člověka je kombinací všech mikrobů žijících v jeho těle, žijících na povrchu kůže a mikrobů, které neustále obklopují lidské tělo, tzv. mikrobiální oblak. Lidská mikrobiota je pro každého individuální a charakterizuje normální zdravý stav těla. Jakýkoli infekční zásah do lidského těla by měl být považován za porušení lidské mikrobioty. V procesu léčby je otázkou vždy jen to, jak bychom měli mikrobiotu vrátit do normálního stavu. Praxe ukazuje, že jsou na to dva způsoby: předepsáním léčebného postupu (tradice) nebo použitím metody mikrobiální terapie (inovace). Výsledky použití metody mikrobiální terapie s jistotou říkají, že jsme našli biologické řešení infekčních problémů a naučili řídit mikrobiální zdroje. Zdůrazňujeme, že nedotýkáme se korekce lidské vnitřní mikrobioty, to je otázka medicíny. Zaměřujeme se pouze na způsob korekce vnější mikrobioty člověka: mikrobioty lidské kůže (metody mikrobiální hygieny) a mikrobioty mikrobiálního prostředí kolem člověka (metody mikrobiální sanace).

Moderní problémy lidského zdraví: imunita generací klesá, infekce a alergie rostou, boj proti rezistenci je neúspěšný, stará antibiotika nefungují, výrobci farmaceutů odmítají financovat vývoj nových léků, které jsou skutečně účinné. Tradiční doktrína „ničení mikrobů jakýmkoli způsobem“ se od druhé poloviny dvacátého století zastavila. Dnes, v 21. století, máme odpověď na všechny tyto problémy - to jsou naše technologie. Technologie čistění za pomoci probiotik.

Buďte zdraví!

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

ALTAROSTE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz