Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
18.05.2020
JAK ZVÝŠIT ÚČINNOST ROUŠKY A SNÍŽIT RIZIKO INFEKCÍ
Věda prokázala, že mikrobiologický svět je mnohem rozmanitější a funguje podle jeho vlastních zákonů. Jednou z nejdůležitějších vlastností je to, že m... číst celé
21.12.2019
Pohled na hygienu životního prostředí moderního člověka
Svět kolem nás se dynamicky modernizuje, využíváme principy nejnovějších technologií. Jedna z oblastí, ve které však zůstáváme v duchu přelomu 19. a 2... číst celé
19.12.2019
Použití systému PČHS při čištění domácnosti
Úvod Dobré odpoledne. Tady doktor MYVALIN.Dnes se budeme bavit o tom, jaké produkty PČHS budeme používat v domácnosti. Nezáleží na tom, kde bydlíte,... číst celé
Zobrazit všechny novinky

                                             

VĚDA  A  MYVALIN

  • MYVALIN spolupracuje od roku 2019 s Fakultou biomedicínského inženýrství ČVUT.
  • Testování výrobků (dezinfekční a čistící prostředky) probíhá také na Fakultě životního prostředí ÚJEP v Ústí nad Labem.
  • Zahajujeme spolupráci na zajímavých projektech v rámci EU.     

 

    Hygiena budoucnosti na TV Natura

Originál tady: https://www.tvnatura.cz/archiv/video/3968-prirodni-cesta-ke-zdravi-na-mikrobiologicke-urovni 

 

      MYVALIN - VYRÁBÍME HYGIENU

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Použití systému PČHS při čištění domácnosti
Použití systému PČHS při čištění domácnosti
19.12.2019

Úvod

Dobré odpoledne. Tady doktor MYVALIN.Dnes se budeme bavit o tom, jaké produkty PČHS budeme používat v domácnosti.

Nezáleží na tom, kde bydlíte, jestli ve městě nebo na vesnici nebo v domě, či v bytě, systém PČHS bude pracovat stejně efektivně.

PČHS nevyžaduje zásadní změny v hygieně lidského prostředí. Osobní hygienu i čištění domácnosti provádějte pořád stejně jen vyměňte chemické čisticí prostředky, za “zdravé” čisticí výrobky se systémem PČHS.

Rozdíl mezi PČHS a standardními (chemickými) čistícími prostředky je hloubka čištění, doba čištění, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí. Produkty PČHS nevyvolávají alergickou reakci, protože se skládají ze 100 % přírodních složek.

Mise

Už je čas představit vám své úklidové PČHS pomocníky.

Probiotický univerzální čistící přípravek na podlahy a jiné omyvatelné povrchy - univerzální produkt pro čištění povrchů, obsahuje prebiotika a probiotické kultury. Nechemický odlučovač s vysokou penetrační schopností umožňuje oddělit znečištění od povrchu na nejnepřístupnějších místech. Prebiotika spouštějí probiotický čisticí mechanismus od prvních minut po aplikaci na povrch. Probiotické kultury, narážející na povrch v živném médiu, aktivně se množí a uvolňují enzymy. Enzymy následně rozpouštějí biofilm, vytvořený patogenními bakteriemi pro ochranu před chemickými detergenty a biocidy. V důsledku toho se počet patogenních bakterií významně sníží a nepřispěje k rozvoji infekčních onemocnění.

K čištění voděodolných povrchů je dostačující 15 mililitrů prostředků na 5 litrů teplé vody. Produkt je univerzální - můžete provádět čištění všech typů povrchů v domácnosti, použití je snadné, produkt nevyvolává chemické reakce.

Probiotický průmyslový nechemický odlučovací pěnový čistič podlah - probiotický přípravek na čištění voděodolných typů podlahových povrchů. Na svých botách přinášíme do vašeho domova velké množství vícesložkového znečištění, a to jak nebiologického, tak i biologického charakteru. Náš produkt si s těmito druhy znečištění dokonale poradí. Odlučovač s vysokou penetrační schopností oddělí znečištění od povrchu bez jakýchkoliv chemických reakcí. Probiotické kultury, narážející na povrch v živném médiu (např ve vodě nebo vzduchu) se aktivně množí (množením vytvářejí ochrannou vrstvu) a neumožňují patogenním bakteriím infikovat lidské prostředí. Tím eliminují rozvoj různých infekčních onemocnění v domácnosti.

Pro probiotické čištění podlahy a sanitárních prostor stačí 5 ml produktu na jeden litr teplé vody. Množství pracovního roztoku (v litrech) si vyberete na základě vašich zkušeností s čištěním. Tento výrobek se vám bude líbit díky specifickému účelu, snadnému použití a jednoduchosti.

Probiotický sanitární čistící přípravek - probiotický přípravek pro hluboké čištění povrchů v koupelnách, sprchách a toaletách. Již mnohokrát bylo napsáno a řečeno o požadavcích na čistotu a hygienu v sanitárních místnostech. Ale absolutně všechny požadavky (hloubka čištění, doba čištění, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí) mohou být splněny pouze naším produktem PČHS. Doporučuji vám, provádět čištění míst chovu domácích zvířat tímto výrobkem (budu věnovat samostatný článek našim mazlíčkům).

V intervalech mezi čištěním domácnosti potřebujete Probiotický ochranný sprej - snižuje účinek alergenů, minimalizuje riziko infekce patogenními bakteriemi a eliminuje pachy. Určen pro péči o veškeré materiály a prostory obsahující organické znečištění a kde není možné mokré čištění. Tudíž vytváří nepříznivé podmínky pro patogeny, viry a roztoče, ale pozitivní podmínky a čistotu pro lidi.

V našem každodenním životě se vedle "obyčejného" znečištění pravidelně setkáváme s těžkým znečištěním, jako jsou vápenné usazeniny, rez, znečištění oleje. Následující produkty nám pomohou při čištění těchto znečištění:

Vysoce koncentrovaný organický kyselý čistič - vysoce koncentrovaný prostředek pro odstraňování vápenných usazenin a rezu z kyselinovzdorných a vodotěsných povrchů (keramika, porcelán a další). Ve svém složení obsahuje organické kyseliny v minimálních koncentracích. Účinně odstraňuje různé nánosy soli (jedná se o kámen vodní, močový, vinný, pivní a mléčný), lehké stopy rzi. Výborně čistí, odmašťuje a nenechává skvrny.

Vysoce koncentrovaný průmyslový čistič - univerzální mycí a čisticí prostředek. Nechemický odlučovač s vysokou penetrační schopností nereaguje chemicky s povrchem nebo znečištěním. Odstraňuje, ale nemaskuje nepříjemný zápach, čistí a odmašťuje, má antistatický účinek. Žádná omezení použití - odděluje většinu znečištění od vodotěsných povrchů. Bezpečně se používá a nenechává skvrny.

Závěr

Dlouhodobým používáním prostředků MYVALIN se systémem PČHS získáte jedinečný výsledek, který vám nedá žádný jiný stávající čistící prostředek nejen v domácnosti, ale také ve zdravotnictví, kde existují přísná kritéria pro hodnocení hygieny prostředí.

PČHS je vaše důvěra a jistota v čistotě vaši domácnosti a podle toho i zdraví vás a vaší rodiny.

PČHS můžete důvěřovat, je to vaše jistota čistého a zdravého života!

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

ALTAROSTE s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz